laborator@medicolab.cz +420 734 501 765
Laboratoř

Zabýváme se fixní a snímací protetikou, výrobou hybridních náhrad na vlastní zuby nebo implantáty (Straumann, Nobel, Ankylos, Impladent, Dentis, VNI, Alpha Bio, Camlog, Astra, Nobel Biocare) a kombinovanými pracemi se zásuvnými spoji, kónusovými nebo teleskopickými korunkami.
Práce zhotovujeme za pomocí přístrojů firmy Amann Girrbach (skener + fréza) a 3D tiskárny Next Dent, díky nimž jsme schopni zhotovit práce v té nejlepší možné kvalitě.

 

 

Důraz klademe na soustavné ověřování a upevňování kvality estetických protetických prací kontaktem s pacienty spolupracujících stomatologů. Podpora dobrému výsledku spočívá ve výběru pacientovy barvy, v možnosti zkoušky fixní práce, individuální úpravě a glazování podle pacientova přání při návštěvě v zubní laboratoři.

 

 

 

Pro pacienty máme vyčleněnu konzultační místnost se zajištěným soukromím. V odůvodněných případech je vedoucí zubní technik připraven k návštěvě v ordinaci spolupracující praxe.

 

 

 

Našimi partnery jsou zubní lékaři jak z Prahy, tak z přilehlého okolí, a poskytujeme i služby v rámci korespondenční spolupráce pro stomatologické ordinace a laboratoře po celé ČR.
Pro zhotovení prací přijímáme data od externích lékařů a laboratoří.
Bližší informace na tel. +420 734 501 765. Data je možné zaslat emailem na stl@medicolab.cz